På norsk / In English

E-CO Energi AS
Besøksadresse:
C. J. Hambros plass 2C, Oslo
E-post: energi@e-co.no

Post- og fakturaadresse:
E-CO Energi AS
Postboks 1050 Sentrum
0104 OSLO
Tlf: 24 11 65 00

Kontoradresser

 

E-CO i sosiale medier:

 

E-COs ledelse

 

Høyreklikk på bildene og velg "lagre mål som" for høyoppløselig versjoner (ca. 50 Mb *.tif)

Tore Olaf Rimmereid
Administrerende direktør

Telefon: 24 11 69 10
Mobil: 909 92 515
E-post: tore.olaf.rimmereid@e-co.no 

Per-Arne Torbjørnsdal
Direktør for forretningsutvikling

Telefon: 24 11 69 20
Mobil: 916 08 196
E-post: per-arne.torbjornsdal@e-co.no

 
 

Stine Rolstad Brenna
Direktør for økonomi, finans og risikokontroll

Telefon: 24 11 69 15
Mobil: 928 03 456
E-post: stine.rolstad.brenna@e-co.no 

Alf Inge Berget
Produksjonsdirektør

Telefon: 24 11 65 30
Mobil: 909 88 887
E-post: alf.berget@e-co.no

 
 

Torill Berdal
Direktør for HR og kommunikasjon

Telefon: 24 11 65 90
Mobil: 952 24 373
E-post: torill.berdal@e-co.no 

Tore Kolstad
Direktør for energidisponering

Telefon: 24 11 65 50
Mobil: 920 86 623
E-post: tore.kolstad@e-co.no